Vytintų mėsos gaminių projektas

Vytintų mėsos gaminių gamyba, panaudojant prieskoninių augalų eterinius aliejus ir ištraukas

Kauno kolegija kartu su POKYČIŲ VALDYMAS  įgyvendina projektą „Žemės ūkio produkcijos perdirbimo skatinimas gaminant mažai technologiškai paveiktus mėsos gaminius, panaudojant prieskoninių augalų eterinius aliejus ir ištraukas“, kurio tikslas yra skatinti ūkininkus gaminti mažai technologiškai paveiktus mėsos gaminius, panaudojant prieskoninių augalų eterinius aliejus ir ištraukas. Parodomųjų bandymų metu ūkininkams bus pademonstruota kaip galima gaminti mažai technologiškai paveiktus mėsos gaminius naudojant itin mažai maisto priedų, kad galutinė produkcija būtų sveikatai palankesnė ir patrauklesnė galutiniam vartotojui.

Maisto pramonėje siekiant sumažinti maisto gaminių užterštumą mikroorganizmais naudojamos įvairios cheminės medžiagos (rūgštys, benzoatai, sorbatai ir kt.). Cheminės medžiagos dėl nuodingų priemaišų sukelia pavojų vartotojų sveikatai ir ne visada apsaugo nuo atsparių mikroorganizmų padermių išsivystymo. Todėl maisto pramonėje vis labiau didėja poreikis sumažinti sintetinių priedų vartojimą arba juos pakeisti natūralios kilmės maisto priedais.

Augaluose esantys eteriniai aliejai tradiciškai naudojami liaudies medicinoje, maisto pramonėje, kosmetikoje ir farmacijoje kaip natūralios, aplinkai nekenksmingos medžiagos, slopinančios bakterijų, mikromicetų bei mielių augimą. Eteriniai aliejai kaip biologiškai aktyvios medžiagos gali būti dedami į maisto gaminius, siekiant apsaugoti nuo gedimo ir taip prailginti jų galiojimo trukmę

Apie mus rašo

Kalvotoji Žemaitija
Šilutės naujienos

RENGINIAI ŪKININKAMS

1. Seminarai ir lauko dienos

Seminaro ir lauko dienos programa:

  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/.

Seminarų ir lauko dienų datos ir vietos:

2. Projekto baigiamoji konferencija

Projekto baigiamosios konferencijos programa:

/informacija rengiama/

Projekto baigiamosios konferencijos data ir vieta

  • 2024-04-18 Kauno m. sav. (9.00-15.15)
    /informacija rengiama/

REGISTRACIJA

Norėdami užsiregistruoti į projekto renginius spauskite žemiau esantį mygtuką „Registruotis“ ir užpildykite dalyvio registracijos anketą. Gavę Jūsų anketą apie registracijos patvirtinimą informuosime per 48 val.


KONTAKTAI

Parašykite mums arba paskambinkite, jei turite klausimų ar tiesiog norite pasidomėti Jums aktualiais klausimais. Mes sieksime kaip galėdami greičiau Jums atsakyti ir pagelbėti.

Tel. 8 700 40025
info@musuprojektai.lt