Drebulių ir tuopų projektas

APIE PROJEKTĄ

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialas Miškų institutas įgyvendina projektą „Inovatyvių technologijų diegimas ir sklaida auginant Populus genties hibridų klonų želdinius žemės ūkiui netinkamose žemėse“, kurio tikslas stiprinti žmogiškuosius išteklius ir skleisti pažangiausias technologijas ir inovacijas apleistose ir žemės ūkiui netinkamose žemėse įveisiant ir auginant Populus genties klonų ir hibridų ypač spartaus augimo pakankamai tvarius miškus ir tuo sudarant galimybes ne tik miškų ūkio plėtrai, bet ir užtikrinant apsaugines ir kitas miškų funkcijas.

Bioenergija, gauta iš biomasės, yra viena patraukliausių alternatyvų tarp atsinaujinančios energijos šaltinių Europoje, dėl to susidaro puikios galimybės šiam tikslui panaudoti žemės ūkiui netinkamus ir apleistus plotus. Biomasei gauti veisiamos trumpos apyvartos greitai augančių medžių plantacijos. Šiai medžių grupei priklauso tuopų (Populus) genties atstovai, tuopos, drebulės bei hibridinės drebulės. Palyginti su kitomis sumedėjusių energetinių augalų rūšimis, tuopos genties medžiai pasižymi didesniu produktyvumu bei stipresnėmis teršalų kaupimo savybėmis. Pasaulyje spartus greitai augančių medžių plantacijų plotų didėjimas rodo neabejotiną tokių medžių auginimo ekonominę ir ekologinę naudą.


RENGINIAI ŪKININKAMS

1. Seminarai ir lauko dienos

Seminaro ir lauko dienos programa:

  • /rengiama/

2. Projekto baigiamoji konferencija

Projekto baigiamosios konferencijos programa:

  • /rengiama/

Projekto baigiamosios konferencijos data ir vieta

  • /derinama/

REGISTRACIJA

Norėdami užsiregistruoti į projekto renginius spauskite žemiau esantį mygtuką „Registruotis“ ir užpildykite dalyvio registracijos anketą. Gavę Jūsų anketą apie registracijos patvirtinimą informuosime per 48 val.

Registruotis!


KONTAKTAI

Parašykite mums arba paskambinkite, jei turite klausimų ar tiesiog norite pasidomėti Jums aktualiais klausimais. Mes sieksime kaip galėdami greičiau Jums atsakyti ir pagelbėti.

Tel. 8 700 40025
info@musuprojektai.lt