Acto gamybos projektas

Acto gamyba perdirbant vaisių uogų išspaudas

Kauno kolegija kartu su POKYČIŲ VALDYMAS  įgyvendina projektą „Beatliekių technologijų taikymas uogų augintojų ūkiuose perdirbant vaisių uogų išspaudas“, kurio tikslas yra skatinti ūkininkus naudoti beatliekes technologijas uogų augintojų ūkiuose perdirbant vaisių uogų išspaudas, taip saugant aplinką bei kuriant aukštą pridėtinę vertę turinčius produktus. Parodomųjų bandymų metu ūkininkams bus pademonstruota kaip uogų augintojų ūkiuose perdirbant vaisių uogų išspaudas galima gaminti aukštos pridėtinės vertės produktą – actą.

Kasmet Lietuvos sodininkai ir uogų augintojai perdirbdami savo užaugintą žaliavą susiduria su problema kur padėti gamybos atliekas. Spaudžiant sultis lieka nemažai išspaudų, kurios galėtų būti sėkmingai panaudojamos vertingų maisto produktų gamybai. Šio projekto metu ūkininkams bus pasiūlyta gaminti produktus iš vaisių bei uogų išspaudų, kuriose natūraliai lieka bioaktyvių medžiagų, teigiamai veikiančių žmogaus sveikatą.

Apie mus rašo

Kalvotoji Žemaitija
Šilutės naujienos

RENGINIAI ŪKININKAMS

1. Seminarai ir lauko dienos

Seminaro ir lauko dienos programa:

  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/;
  • /informacija rengiama/.

Seminarų ir lauko dienų datos ir vietos:

2. Projekto baigiamoji konferencija

Projekto baigiamosios konferencijos programa:

/informacija rengiama/

Projekto baigiamosios konferencijos data ir vieta

  • 2024-04-18 Kauno m. sav. (9.00-15.15)
    /informacija rengiama/

REGISTRACIJA

Norėdami užsiregistruoti į projekto renginius spauskite žemiau esantį mygtuką „Registruotis“ ir užpildykite dalyvio registracijos anketą. Gavę Jūsų anketą apie registracijos patvirtinimą informuosime per 48 val.


KONTAKTAI

Parašykite mums arba paskambinkite, jei turite klausimų ar tiesiog norite pasidomėti Jums aktualiais klausimais. Mes sieksime kaip galėdami greičiau Jums atsakyti ir pagelbėti.

Tel. 8 700 40025
info@musuprojektai.lt